Marmaris – Datça – Azmak ve Salda Gölü Turu Denize 0 Otel de Konaklama

Gidiş Tarihi: 18 Ağustos 2022

Dönüş Tarihi: 23 Ağustos 2022

Kategori: Akdeniz Turları

Tur Ücreti: 3590 ₺

4 Gece 5 Gün, yaz boyu her hafta

Alkollu Alkolsüz Herşey Dahil Konaklamalı Marmaris Turu. Bu fırsatı kaçırmayınız

TUR TARİHLERİ

 

1.  Dönem 11 – 16 Ağustos 3590 TL
2. Dönem 18 – 23 Ağustos 3590 TL
3. Dönem 25 – 30 Ağustos 3590 TL
4. Dönem 1 – 6 Eylül 3590 TL
5. Dönem 8 – 13 Eylül 3590 TL
6. Dönem 15 – 20 Eylül 3290 TL
7. Dönem 22 – 27 Eylül 3290 TL
8. Dönem 29 Eylül 4 Ekim 3290 TL
9. Dönem 6 – 11 Ekim 3290 TL
10. Dönem 13-18 Ekim 3290 TL
11. Dönem 20 – 25 Ekim 3290 TL

 

1. Gün
Gün 1

ESKİ DATÇA – YENİ DATÇA -CAN YÜCEL EVİ – KARGI KOYU YÜZME MOLASI

20.00 Kumrular’dan hareketle yolculuğumuza başlıyoruz.araç içi rehberimizin bilgilendirmesinden sonra Muğla’ya doğru yol alıyoruz. İlk Durağımız Datça’nın Meşhur koylarından olan Kargı Koyudur. Kahvaltımızı bu muhteşem koyda aldıktan sonra serin sulara kendimizi bırakıoyurz. Sonrasında Marmaris’in en ucunda bulunan Ege Denizi ile Akdeniz’in Sınır Noktası Can Yücel’in ismi ile özdeşleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasından yürüyerek Can YÜCEL Evini gördükten sonra, Yeni Datça’ya geçiyoruz. Öğle Yemegimizin ardından sizlerle bu sefer de Datça’nın dünyaca meşhur Bademi ve Badem ürünleri alışverişi sonrası Kız Kumu’na geçiyoruz. Denizin ortasında yürümenin keyfini aldıktan sonra Otelimize geçiyoruz. Otelimiz Marmaris merkezde olup denize sıfır konumdadır. Odalarımıza yerleşip denizin ve havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğimiz otelimiz de açık büfe olacaktır.

NOT: Otelimiz Cihantrk oteldir.

2. Gün
Gün 2

MARMARİS TEKNE TURU – CENNET KOYU – AKVARYUM KOYU – BAKLA KOYU – KIZIKKUM – TURUNÇ KOYU – AMOS KOYU – MARMARİS BARLAR SOKAĞI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris siteler bölgesinden kalkan teknemize geçiyoruz. Tekne 10.00 gibi koydan ayrılacaktır. Teknemizle Cennet Koyu, Akvaryum Koyu, Bakla, Kızılkum, Turunç koyu ve Amos koyu turlarımız olacaktır. bütün koylar da yüzme molası verilecek olup öğle yemeğimiz teknemizde olacaktır. Öğle yemeğinde Tavuk yada Balık, Makarna, Salata ve Meşrubat ikramımızdır. Gün boyu sıcak ve soğuk içecek ikramdır. 17.00 gibi tekrardan Marmarise dönmüş olacağız otelimizde denizin ve havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği sonrası siz misafirlerimizle Marmaris Barlar Sokağına gidiyoruz. Burada geç saatlere kadar eğlencemiz olacaktır. Konaklama otelimizdedir.

3. Gün
Gün 3

JEEP SAFARİ – HİSARÖNÜ – TURGUT ŞELALESİ – KIZ KUMU – MARMARİS

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Jeeplermiz bizi gelip otelimizden alacaktır. Çok eğlenceli bir günün sizi beklediğini unutmayınız. Jeeplerimizle Hisarönü, Turgut Şelalesi, Kız kumu, Yüzme Molası, Su savaşı gibi aktiviteler gerçekleşecek olup gerçek arazi araçlarıyla doğa içerisinde muhteşem bir gün geçireceğiz. Öğle yemeğimizde Balık yada tavuk, Makarna, Salata ve meşrubattan oluşacaktır. akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizdedir.

4. Gün
Gün 4

MARMARİS TEKNE TURU – CENNET KOYU – AMOS – TURUNÇ – AKVARYUM KOYU – DELİKLİ MAĞARA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle Marmaris sitelerden kalkan tekne turumuzu katılıyoruz. Tekne turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeği tekne turunda verilecektir. tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz. otelimizde kalıp denizin güneşin ve herşey dahil açıkbüfenin tadını çıkarabilirler.

5. Gün
Gün 5

AZMAK ÇAYI – SALDA GÖLÜ – ANKARA

Otelimizde alacağımız ahvaltımzıın ardından Gökovaya geçiyoruz. Azmak çayı üzerinde tekne turumuzu gerçekleştireceğiz. Doğal bir akvaryum olma özelliğine sahip bu enfes turu ömrünüzün sonuna kadar hatırlacağınıza eminiz. Sonrasında Dagların arasından vadi kenarlarından sıyrılıp Mavi ve Beyazın muhteşem uyumu Dünyada eşi benzer, olmayan Salda Gölüne geçiyoruz. Bu mavi ve Beyazın buluştuğu berrak sularda yüzmenin tadını aldıktan sonra Ankara’ya dönüşe geciyoruz. Akşam saatlerinde Ankara da başka bir Rumba Turizm etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz

BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM
Oda Tipi Ücret
İki kişilik odada kişi başı 3590,00TL
Üç kişilik odada kişi başı 3490,00TL
Tek kişilik odada kişi başı 4490,00TL
7-12 Yaş Kişi Başı 3290,00TL
0-6 Yaş Arası Ücretsiz*

* 0-6 Yaş Çocuk katılımcımız için seyahatimiz sırasında otobüs koltuğu istenmediği müddetçe ücretsizdir.

 • Ulasim
 • 4 Kahvaltı –4 Öğle Yemeği  4 Akşam Yemeği Açık Büfe
 • 3 Gece Denize 0 Konaklama
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yerlerine giriş ücreti
 • İlk gün kahvaltı
 • Jeep Safari Turu ve Tekne Turları
 • Son gün öğle yemeği

 • Uygun bir sırt çantası,
 • Deniz ayakkabısı,
 • Mayo ve Bikini
 • Hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar Şapka, Güneş Kremi. Gözlük  vs.
 • Müze kartlarınız
Ankara Çıkış Noktalarımız
20.00 Kumrular hareket
20.05 Milli kütüphane
20.10 Armada önü
20.15 Ümitköy Galeria önü
20.20 Yaşamkent kavşağı

* Buluşma noktasına kalkış saatinden en az 10 dakika önce orada bulunmanız gerekmektedir.