SHARM EL SHEIKH TURU (7 GECE 8 GUN)

Hareketli
7 Gece 8 Gün
24 Temmuz 2024 - 26 Ekim 2024 arası 27 tur

 Tur Adı: SHARM EL SHEIKH 
 Hareket noktası: ANKARA 
 Havayolu:AIR CAIRO OZEL 
Süre: 7 GECE 8 GUN

"SHARM EL SHEIKH, Mısır'da Kızıl Deniz kıyısında bulunan dünyanın yeni turizm gözdesi. Her bütçeye hitap eden otelleriyle dikkat çeken SHARM, aslında adından da anlaşılacağı üzere YENİ BİR ŞEHİR demektir.  

 

SHARM'da her bütçeye uygun oteller olduğu gibi, çocuklu aileler için tatil yapılabilecek otellerin yanı sıra çocuk kabul etmeyen ve daha sakin bir tatil isteyenler için de oteller mevcuttur.  

 

SHARM, Türkiye ile kıyaslandığında Antalya ve Fethiye'nin bir karışımı gibidir. Otelde kalarak Her Şey Dahil hizmetinin tadını çıkarabileceğiniz gibi aynı zamanda çok canlı bir sualtı dünyasına sahip olduğundan mercanları ve balık türlerini görebileceğiniz dalış turları da yapabilirsiniz. Sina  Çölü'nde safari yapabilir, Fethiye Barlar Sokağı gibi destinasyonların akşam eğlencelerine katılabilir ve son olarak casinolarda şansınızı deneyebilirsiniz.  

 

Hal böyle olunca karşınıza birçok otel seçeneği çıkıyor. Bu sebepten ötürü, bütün otellerimizi yazamıyoruz. Ancak bizleri arayarak her tarih için farklı fiyatlar ve otel seçenekleri hakkında bilgi almanız gerekiyor, maalesef."  

 

 

 

 

Tur Programı

   Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Cairo kontuarı önünde SAAT 16:30’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Cairo uçuşu SM 3708 ile saat 19:15’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 21:40’da varışımızın ardından otelimize hareket. Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 10:00-13:00 arasında rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Otelimiz de Tüm gün Havuzun Denizin ve AçıkBüfe'nin keyfini yaşayabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Oteller Herşey Dahildir.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Oteller Herşey Dahildir.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Oteller Herşey Dahildir.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Oteller Herşey Dahildir.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Oteller Herşey Dahildir.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Cairo Havayolları SM3707 uçuşu ile saatte 16:00‘de uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 18:15. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

 

  EXTRA TURLAR İNDİRİMLİ FİYATLAR  

3’lü Paket: 3 adet tur alındığında toplam tur ücretinden kişi başı 15 Dolar indirim yapılacaktır.

4’lü Paket: 4 adet tur alındığında toplam tur ücretinden kişi başı 20 Dolar indirim yapılacaktır.

 

Sharm El Sheikh’ye Yapılabilecek Extra Turlar
*Bazı turlarımız en az 10 kişinin katılımıyla yapılabilir.
** Resmi makamların giriş ücretlerine sezon içinde yapacağı zamlar bu tur fiyatlarına yansıtılacaktır.

Kültürel Turlar

· Kahire Piramitler Turu (Otobüs ile ulaşım )// 125 USD Kişi Başı Yetişkin – 75 USD Çocuk Ücreti
Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Kahire yolculuğumuz başlıyor. Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Otobüsle rahat bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz. DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!
· Kahire Piramitler Turu (Uçak ile ulaşım )// 300 USD Kişi Başı Yetişkin – 250 USD Çocuk Ücreti
Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Uçakla sadece 1 saatlik kısa bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz. DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanı’nda pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

Kızıl Deniz Turları

· Tekne İle Ras Mohamed Turu // 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti
Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz. Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı ** Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.
***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.
· Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 35 USD Çocuk Ücreti
Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati. Çocuklu ailelere tavsiye edilir..
· Tüplü Dalış "Scuba" Turu // 60 USD Kişi Başı Yetişkin
Otelinizden alınarak Ras Mohammed Mill Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Dalış ekipmanlarınızın teslim alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 mt tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir. 12 yaştan büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı

Çöl Turları

· ATV Çöl Safari // ATV Tek kişi 30 USD , ATV iki kişi 50 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD
· Buggy Çöl Safari // Buggy 2'li 50 USD , Buggy 4'lü 60 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD
· Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında Akşam Yemeği // ATV Tek kişi 50 USD, ATV iki kişi 60 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)
Otelinizden alınıp çölde safari alanına gidiyorsunuz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!..**Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

Eğlence Turları

· Neverland Turu 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti
Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen 50’den fazla dansçılardan ve akrobatlardan oluşan profesyonel bir show ekibinin sergilediği performansları izleme imkanı mevcuttur. Rus, Kolombiya şovu, Brezilya şovu, dansöz ve Tannoura dansçısı olmak üzere bir çok Uluslararası gösteriyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
· Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu 20 USD Kişi Başı Yetişkin
Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh’te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.
· Şehir Turu // 20 USD Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)
Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün bitimi ve Şehirde Alışverişin Keyfini Çıkarın
· Yemekli Şehir Turu // 35USD Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)
Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün bitimi ve Şehirde Alışverişin Keyfini Çıkarın. Fares Restaurant'ta Akşam Yemeği: Deniz Ürünleri Menüsü: Deniz Ürünleri Çorbası – Kalamar – Karides – Izgara Singari Balığı – Pirinç Pilavı – Salata. (İçecekler Hariçtir)

Hizmetler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

● AIR CAIRO Havayolları ile Ankara Esenboğa Havalimanı – Sharm El Sheikh – Ankara Esenboğa Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri (20 kg Bagaj Hakkı).
● Havalimanı Vergileri
● Seçilen Otel Kategorisinde 7 Gece Belirtilen otel konseptinde konaklama.
● Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
● Türkçe Rehberlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

● Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
● Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
● Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir
●Kahire Piramit Turlarına katılmak istiyorsanız İstanbul-Sharm El Sheikh uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir
● Kişisel Harcamalar

Fiyat Tablosu

Tarih Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada Kişi Başı Üç Kişilik Odada Kişi Başı 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
24 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
27 Temmuz 2024 - 03 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
31 Temmuz 2024 - 07 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
03 Ağustos 2024 - 10 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
07 Ağustos 2024 - 14 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
10 Ağustos 2024 - 17 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
14 Ağustos 2024 - 21 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
17 Ağustos 2024 - 24 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
21 Ağustos 2024 - 28 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
24 Ağustos 2024 - 31 Ağustos 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
28 Ağustos 2024 - 04 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
31 Ağustos 2024 - 07 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
04 Eylül 2024 - 11 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
07 Eylül 2024 - 14 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
11 Eylül 2024 - 18 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
14 Eylül 2024 - 21 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
18 Eylül 2024 - 25 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
21 Eylül 2024 - 28 Eylül 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
25 Eylül 2024 - 02 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
28 Eylül 2024 - 05 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
02 Ekim 2024 - 09 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
05 Ekim 2024 - 12 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
09 Ekim 2024 - 16 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
12 Ekim 2024 - 19 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
16 Ekim 2024 - 23 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
19 Ekim 2024 - 26 Ekim 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $
26 Ekim 2024 - 02 Kasım 2024
849,00 $ 599,00 $ 599,00 $ 479,00 $ 479,00 $ 479,00 $

Fotoğraflar

Genel Şartlar

  • İklim koşullarının veya zaman darlığından dolayı yapılamayacak faaliyetler yerine alternatifler sunulabilir.
  • Mücbir sebep oluştuğunda Tur programı değiştirilebilir. Yada İptal edilebilir.
  • Otel hizmetlerinden faydalanmak her misafirin Kişisel tasarrufudur; Tur programının içeriğini bağlamaz.
  • Özel günler, Milli ve Dini Bayramlar Döneminde Gerek sınır kapılarında Gerekse de turistik merkezlerde oluşacak kalabalıklardan ve buna bağlı oluşacak gecikmelerden Acente sorumlu tutulamaz.
  • Doğal, sosyal, kültürel, siyasal, yol ve hava koşullarından dolayı tur güzergâhında veya turda değişiklik yapabilir. Değişiklikler faaliyet öncesinde yapılabileceği gibi faaliyet esnasında da yapılabilir.
  • Tur programında değişiklik yapmak katılımcıların tek tek yetkisinde değildir. Bütün katılımcıların aynı fikirde olması ve hepsinin yazılı onayları ile mümkün olabilir. Oylama yapılıp yapılmayacağının kararını vermeye yetkili kişi Acente Yetkilisidir.

SEYAHAT SİGORTASI KRİTERLERİ

  • Zorunlu seyahat sigortası uygulaması yurt içi konaklamalı turlarda söz konusudur. Günübirlik turlarda veya yurt dışı turlarda sorumluluk misafirlere aittir. Seyahat sigortasının kapsamı tur tarihiyle sınırlıdır. Tur tarihinin bitiminde sigortanın kapsamı son bulur. Zorunlu seyahat sigortasının kapsamının katılımcı tarafından incelenmesi ve ilgili poliçenin içeriğine katılımcının uyması gerekir.
  • Yurt dışı turlarında özel sigorta yaptırmanızı tavsiye ederiz.
  • Tur programına dâhil yürüyüş, tırmanma, Extra aktiviteler ( Tekne Turu, Jeep Safari, Ekstrem sporlar) araç kullanımına bağlı olarak oluşacak tüm sonuçlardan misafirler sorumlu olacaklarını baştan kabul ederler.

Turu Satın Al

649,00 $
Kişi başı / 599,00 $

TL fiyatı / 19.834,87 TL